-

Puncte de interes

(distante calculate in linie dreapta)

    Plecare din
    Cluj-Napoca, Romania
    Sosire la
    Avion + Cazare 
    Singapore, Singapore
    Plecare Marti
    Avion + Cazare 
    14 Ian 2020
    Sosire Luni
    20 Ian 2020
    2 adulti
    6 nopti, 1 camera
    Sosire la
    Data plecare
    Data retur
    4 nopti
    Camera 1
    Adulti
    Copii
    (0-11)
    Adauga camera...
    ALEGE HOTEL in District ALEGE CAMERA ALEGE AVION
    Kam Leng Hotel   
    Adresa: 383 Jalan Besar, Singapore - Harta
    Din pacate hotelul Kam Leng Hotel nu are disponibilitate in perioada selectata, dar puteti cauta alte hoteluri in Singapore, in aceeasi perioada.
    cauta hoteluri in Singapore
    Tip camera Cabin, No Windows

    Cazare 6 nopti fara masa

    Camera 1: 2 adulti

    Transport avion

    14 Jan 2020 - 20 Jan 2020

    Servicii incluse: Taxe de aeroport

    Pret gasit Sambata, 12 Octombrie 2019 la ora 19:47.
    Acest pret poate suferi modificari in functie de rezervarile celorlalti calatori..
    2 bilete de
    avion dus-intors
    Cazare 6 nopti
    1 camera , fara masa
    Toate taxele si
    comisioanele incluse
    Pret pe persoana 67673
    PRET TOTAL 1353 46 2 adulti
    Verifica pret si rezerva
    Kam Leng Hotel   
    ×
    Nota: Este responsabilitatea lantului hotelier sau a hotelului individual sa asigure acuratetea fotografiilor afisate. VelTravel.ro nu este responsabila pentru orice inexactitate in acestea.
    Preturile de mai jos au fost gasite de clientii Veltravel.ro pentru perioadele de calatorie alese de acestia. Aceste preturi au un caracter informativ, puteti reface cautarile lor (dar preturile pot fi diferite) sau sa va alegeti propriile date de calatorie ca sa obtineti preturile instant in timp real (recomandat)
    Cluj-Napoca
    Marti, 14 Ianuarie 2020
    Singapore
    Luni, 20 Ianuarie 2020
    5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 353€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 14 Ian
    Cluj-Napoca
    (CLJ)
    Intoarcere: Lu, 20 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 14 Aprilie 2020
    Singapore
    Luni, 20 Aprilie 2020
    5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 357€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 14 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 20 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 26 Noiembrie 2019
    Singapore
    Marti, 03 Decembrie 2019
    6 nopti
    Double Superior (2 Adults)
    fara masa
    1 372€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 26 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Ma, 03 Dec
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Double Superior (2 Adults)
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 26 Martie 2020
    Singapore
    Joi, 02 Aprilie 2020
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 403€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 26 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Jo, 02 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 13 Martie 2020
    Singapore
    Vineri, 20 Martie 2020
    6 nopti
    Double Cabin Without Window (2 Adults)
    fara masa
    1 407€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 13 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Vi, 20 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Double Cabin Without Window (2 Adults)
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 06 Aprilie 2020
    Singapore
    Luni, 13 Aprilie 2020
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 454€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 06 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 13 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 26 Martie 2020
    Singapore
    Miercuri, 01 Aprilie 2020
    5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 468€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 26 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 01 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 07 Noiembrie 2019
    Singapore
    Joi, 14 Noiembrie 2019
    6 nopti
    Standard Room, 1 Queen Bed (window In Washroom)
    fara masa
    1 519€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 07 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Jo, 14 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Standard Room, 1 Queen Bed (window In Washroom)
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 16 Martie 2020
    Singapore
    Miercuri, 25 Martie 2020
    8 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 536€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 16 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 25 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 8 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Cluj-Napoca
    Marti, 26 Mai 2020
    Singapore
    Miercuri, 03 Iunie 2020
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 548€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 26 Mai
    Cluj-Napoca
    (CLJ)
    Intoarcere: Mi, 03 Iun
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 11 Noiembrie 2019
    Singapore
    Luni, 18 Noiembrie 2019
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 569€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 11 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 18 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 21 Februarie 2020
    Singapore
    Marti, 25 Februarie 2020
    3 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 591€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 21 Feb
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Ma, 25 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 3 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 10 Februarie 2020
    Singapore
    Luni, 17 Februarie 2020
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 628€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 10 Feb
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 17 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 13 Ianuarie 2020
    Singapore
    Marti, 21 Ianuarie 2020
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 655€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 13 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Ma, 21 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 30 Ianuarie 2020
    Singapore
    Vineri, 07 Februarie 2020
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 655€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 30 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Vi, 07 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 26 Martie 2020
    Singapore
    Miercuri, 08 Aprilie 2020
    12 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 659€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 26 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 08 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 12 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 20 Februarie 2020
    Singapore
    Joi, 27 Februarie 2020
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 670€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 20 Feb
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Jo, 27 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 19 Mai 2020
    Singapore
    Sambata, 23 Mai 2020
    3 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 687€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 19 Mai
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 23 Mai
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 3 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 05 Noiembrie 2019
    Singapore
    Miercuri, 13 Noiembrie 2019
    7 nopti
    Standard Room, 1 Queen Bed (window In Washroom)
    fara masa
    1 687€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 05 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 13 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Standard Room, 1 Queen Bed (window In Washroom)
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 06 Aprilie 2020
    Singapore
    Duminica, 12 Aprilie 2020
    5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 692€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 06 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Du, 12 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 5 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 27 Iulie 2020
    Singapore
    Luni, 03 August 2020
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 698€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 27 Iul
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 03 Aug
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Cluj-Napoca
    Luni, 27 Ianuarie 2020
    Singapore
    Luni, 03 Februarie 2020
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 707€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 27 Ian
    Cluj-Napoca
    (CLJ)
    Intoarcere: Lu, 03 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 03 Martie 2020
    Singapore
    Miercuri, 11 Martie 2020
    7 nopti
    Double Standard Without Window Non-refundable
    fara masa
    1 718€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 03 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 11 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Double Standard Without Window Non-refundable
    fara masa
    Timisoara
    Luni, 20 Ianuarie 2020
    Singapore
    Marti, 28 Ianuarie 2020
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 742€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 20 Ian
    Timisoara
    (TSR)
    Intoarcere: Ma, 28 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 06 Martie 2020
    Singapore
    Luni, 16 Martie 2020
    9 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 780€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 06 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 16 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 9 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 01 Mai 2020
    Singapore
    Luni, 11 Mai 2020
    9 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 813€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 01 Mai
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 11 Mai
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 9 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 06 Februarie 2020
    Singapore
    Luni, 17 Februarie 2020
    10 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 840€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 06 Feb
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 17 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 10 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 08 Noiembrie 2019
    Singapore
    Duminica, 17 Noiembrie 2019
    8 nopti
    Double Superior (2 Adults)
    fara masa
    1 841€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 08 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Du, 17 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 8 nopti
    Double Superior (2 Adults)
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 20 Ianuarie 2020
    Singapore
    Sambata, 01 Februarie 2020
    11 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 856€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 20 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 01 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 11 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Miercuri, 20 Noiembrie 2019
    Singapore
    Vineri, 29 Noiembrie 2019
    8 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 880€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Mi, 20 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Vi, 29 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 8 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 02 Martie 2020
    Singapore
    Sambata, 14 Martie 2020
    11 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 886€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 02 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 14 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 11 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 03 August 2020
    Singapore
    Marti, 11 August 2020
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 890€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 03 Aug
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Ma, 11 Aug
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 22 Noiembrie 2019
    Singapore
    Sambata, 30 Noiembrie 2019
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 905€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 22 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 30 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 11 Noiembrie 2019
    Singapore
    Vineri, 22 Noiembrie 2019
    10 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    1 928€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 11 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Vi, 22 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 10 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 03 Aprilie 2020
    Singapore
    Miercuri, 15 Aprilie 2020
    11 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    2 040€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 03 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 15 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 11 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 27 Ianuarie 2020
    Singapore
    Miercuri, 12 Februarie 2020
    15 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    2 055€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 27 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 12 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 15 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Iasi
    Sambata, 29 August 2020
    Singapore
    Sambata, 05 Septembrie 2020
    6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    2 159€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Sa, 29 Aug
    Iasi
    (IAS)
    Intoarcere: Sa, 05 Sep
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Duminica, 22 Decembrie 2019
    Singapore
    Luni, 30 Decembrie 2019
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    2 202€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Du, 22 Dec
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 30 Dec
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 02 Ianuarie 2020
    Singapore
    Duminica, 12 Ianuarie 2020
    9 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    2 333€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 02 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Du, 12 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 9 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 03 Ianuarie 2020
    Singapore
    Sambata, 11 Ianuarie 2020
    7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    2 478€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 03 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 11 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 31 Decembrie 2019
    Singapore
    Sambata, 11 Ianuarie 2020
    10 nopti
    Double Standard (2 Adults)
    fara masa
    2 511€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 31 Dec
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 11 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 10 nopti
    Double Standard (2 Adults)
    fara masa
    Bucuresti
    Sambata, 28 Decembrie 2019
    Singapore
    Luni, 06 Ianuarie 2020
    8 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    2 627€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Sa, 28 Dec
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 06 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 8 nopti
    Cabin, No Windows
    fara masa
    Facilitati generaleSus
    • Restaurant
    • Servicii de spalatorie
    • Wi-Fi gratuit
    Facilitati camereSus
    • Aer conditionat
    • Frigider
    • Uscator de par
    • Wi-Fi gratuit
    Descriere Sus

    Property Location
    With a stay at Kam Leng Hotel by JL Asia in Singapore (Little India), you'll be minutes from Jalan Besar Stadium and City Square Mall. This hotel is within close proximity of Mustafa Centre and Sri Veeramakaliamman Temple.

    Rooms
    Make yourself at home in one of the 70 air-conditioned rooms featuring refrigerators and LCD televisions. Complimentary wired and wireless Internet access keeps you connected, and cable programming provides entertainment. Private bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include laptop-compatible safes and coffee/tea makers, as well as phones with free local calls.

    Rec, Spa, Premium Amenities
    Take in the views from a terrace and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance.

    Dining
    Enjoy a satisfying meal at a restaurant serving guests of Kam Leng Hotel by JL Asia.

    Business, Other Amenities
    Featured amenities include complimentary high-speed (wired) Internet access and dry cleaning/laundry services.


    Know Before You Go

    • Children 11 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.


    Take in the views from a terrace and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance.
    Featured amenities include complimentary high-speed (wired) Internet access and dry cleaning/laundry services.

    Property Location
    With a stay at Kam Leng Hotel by JL Asia in Singapore (Little India), you'll be minutes from Jalan Besar Stadium and City Square Mall. This hotel is within close proximity of Mustafa Centre and Sri Veeramakaliamman Temple.

    Rooms
    Make yourself at home in one of the 70 air-conditioned rooms featuring refrigerators and LCD televisions. Complimentary wired and wireless Internet access keeps you connected, and cable programming provides entertainment. Private bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include laptop-compatible safes and coffee/tea makers, as well as phones with free local calls.

    Rec, Spa, Premium Amenities
    Take in the views from a terrace and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance.

    Dining
    Enjoy a satisfying meal at a restaurant serving guests of Kam Leng Hotel by JL Asia.

    Business, Other Amenities
    Featured amenities include complimentary high-speed (wired) Internet access and dry cleaning/laundry services.


    With a stay at Kam Leng Hotel by JL Asia in Singapore (Little India), you'll be minutes from Jalan Besar Stadium and City Square Mall. This hotel is within close proximity of Mustafa Centre and Sri Veeramakaliamman Temple.
    Make yourself at home in one of the 70 air-conditioned rooms featuring refrigerators and LCD televisions. Complimentary wired and wireless Internet access keeps you connected, and cable programming provides entertainment. Private bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include laptop-compatible safes and coffee/tea makers, as well as phones with free local calls.
    1 queen bed
    129 sq feet (12 sq meters)

    Entertainment - Free WiFi and wired Internet access, LCD TV
    Food & Drink - Refrigerator, coffee/tea maker, and free bottled water
    Bathroom - Private bathroom, free toiletries, and a hair dryer
    Practical - Free local calls, laptop-compatible safe, and iron/ironing board (on request)
    Comfort - Air conditioning
    Non-Smoking

    Vezi descriere
      Cumparaturi
    • City Square Mall - 0.46 km
    • Mustafa Centre - 0.63 km
    • Sim Lim Square - 1.3 km
    • Haji Lane - 1.39 km
    • Bugis Street Shopping District - 1.52 km
    • Bugis Junction Shopping Center - 1.57 km
    • United Square Mall - 1.78 km
    • Velocity at Novena Square - 1.96 km
    • Bras Basah Complex - 1.98 km
    • Suntec City - 2.02 km
    • The Cathay - 2.04 km
    • CHIJMES - 2.19 km
    • Plaza Singapura - 2.26 km
    • Park Mall - 2.32 km
    • HDB Hub - 2.37 km
    • Marina Square - 2.37 km
    • Raffles City - 2.37 km
    • CityLink Mall - 2.41 km
    • Parco Marina Bay - 2.41 km
    • Millenia Walk - 2.43 km
    • Peninsula Plaza - 2.56 km
    • Esplanade Mall - 2.59 km
    • Funan Digitalife Mall - 2.67 km
    • Liang Court - 2.88 km
    • Takashimaya Shopping Centre - 2.91 km
    • Paragon Shopping Centre - 2.97 km
    • Ngee Ann City - 2.99 km
    • Clarke Quay Mall - 3.01 km
    • Lucky Plaza - 3.06 km
    • Far Est Plaza - 3.06 km
    • Wisma Atria - 3.1 km
    • DFS Galleria Singapore - 3.12 km
    • Robertson Walk - 3.15 km
    • Shaw Centre - 3.17 km
    • ION Orchard - 3.25 km
    • Orchard Tower - 3.51 km
    • People's Park Centre - 3.57 km
    • Great World City Mall - 3.72 km
    • Tanglin Shopping Centre - 3.75 km
    • Club Street - 3.75 km
    • Ann Siang Road - 3.92 km
    • Geylang Serai New Market - 4.3 km
    • Parkway Parade - 5.12 km
      Institutii civice
    • ICA Building - 0.8 km
    • National Library Board Singapore - 1.76 km
    • Istana - 1.88 km
    • Suntec Singapore - 2.02 km
    • Singapore City Hall - 2.71 km
    • Singapore Parliament House - 2.85 km
    • Sands Expo and Convention Centre - 3.4 km
    • Royal Thai Embassy - 3.4 km
      Monumente
    • Sri Veeramakaliamman Temple - 1 km
    • Sultan Mosque - 1.22 km
    • Kwan Im Thong Hood Cho - 1.57 km
    • Kwan Im Thong Hood Cho Temple - 1.59 km
    • Burmese Buddhist Temple - 2.23 km
    • Civilian War Memorial - 2.39 km
    • Saint Andrew's Cathedral - 2.51 km
    • Armenian Church of Saint Gregory - 2.52 km
    • Sir Stamford Raffles Statue - 2.98 km
    • Cavenagh Bridge - 3.08 km
    • Merlion - 3.12 km
    • UOB Plaza - 3.28 km
    • One George Street - 3.33 km
    • Wak Hai Cheng Bio Temple - 3.43 km
    • Masjid Jamae - 3.72 km
    • Sri Mariamman Temple - 3.78 km
    • Thian Hock Keng Temple - 3.83 km
      Muzee
    • Malay Heritage Centre (Istana Kampong Gelam) - 1.22 km
    • Singapore Art Museum - 2.07 km
    • National Museum of Singapore - 2.24 km
    • Peranakan Museum - 2.42 km
    • Asian Civilisations Museum - 2.96 km
    • ArtScience Museum - 3.03 km
    • Chinatown Heritage Center - 3.74 km
    • Buddha Tooth Relic Temple and Museum - 3.93 km
    • Singapore City Gallery - 4.11 km
      Stadioane
    • Singapore National Stadium - 1.76 km
      Institutii medicale
    • Tan Tock Seng Hospital - 1.8 km
    • Novena Medical Centre - 1.9 km
    • Mount Elizabeth Medical Center - 2.77 km
    • Singapore General Hospital - 4.62 km
      Scoli
    • Singapore Management University - 2.07 km
      Repere istorice
    • Battle Box - 2.46 km
    • Empress Place Building - 2.96 km
    • Bukit Brown Cemetery - 5.05 km
      Golf
    • Marina Bay Golf Course - 2.5 km
      Distractie
    • Singapore Flyer - 2.59 km
    • Urban Fairways - 4.22 km
      Parcuri
    • Fort Canning Park - 2.6 km
    • Esplanade Park - 2.62 km
    • Gardens by the Bay - 3.8 km
    • MacRitchie Reservoir Park - 4.23 km
    • Singapore Botanic Gardens - 4.99 km
    • National Orchid Garden - 5.01 km
      Teatre
    • Esplanade Theatres - 2.69 km
    • Victoria Theatre and Concert Hall - 2.98 km
      Porturi
    • Boat Quay - 2.96 km
      Piete
    • Raffles Place - 3.38 km
      Cazinou
    • Marina Bay Sands Casino - 3.38 km