-

Puncte de interes

(distante calculate in linie dreapta)

    Plecare din
    Cluj-Napoca, Romania
    Sosire la
    Avion + Cazare 
    Singapore, Singapore
    Plecare Marti
    Avion + Cazare 
    14 Ian 2020
    Sosire Luni
    20 Ian 2020
    2 adulti
    6 nopti, 1 camera
    Sosire la
    Data plecare
    Data retur
    4 nopti
    Camera 1
    Adulti
    Copii
    (0-11)
    Adauga camera...
    ALEGE HOTEL in District ALEGE CAMERA ALEGE AVION
    Fragrance Hotel - Sapphire  
    Adresa: 3 Lorong 10 Geylang, Singapore - Harta
    Din pacate hotelul Fragrance Hotel - Sapphire nu are disponibilitate in perioada selectata, dar puteti cauta alte hoteluri in Singapore, in aceeasi perioada.
    cauta hoteluri in Singapore
    Tip camera Superior

    Cazare 6 nopti fara masa

    Camera 1: 2 adulti

    Transport avion

    14 Jan 2020 - 20 Jan 2020

    Servicii incluse: Taxe de aeroport

    Pret gasit Sambata, 12 Octombrie 2019 la ora 19:47.
    Acest pret poate suferi modificari in functie de rezervarile celorlalti calatori..
    2 bilete de
    avion dus-intors
    Cazare 6 nopti
    1 camera , fara masa
    Toate taxele si
    comisioanele incluse
    Pret pe persoana 7002
    PRET TOTAL 1400 40 2 adulti
    Verifica pret si rezerva
    Fragrance Hotel - Sapphire  
    ×
    Nota: Este responsabilitatea lantului hotelier sau a hotelului individual sa asigure acuratetea fotografiilor afisate. VelTravel.ro nu este responsabila pentru orice inexactitate in acestea.
    Preturile de mai jos au fost gasite de clientii Veltravel.ro pentru perioadele de calatorie alese de acestia. Aceste preturi au un caracter informativ, puteti reface cautarile lor (dar preturile pot fi diferite) sau sa va alegeti propriile date de calatorie ca sa obtineti preturile instant in timp real (recomandat)
    Cluj-Napoca
    Marti, 14 Ianuarie 2020
    Singapore
    Luni, 20 Ianuarie 2020
    5 nopti
    Superior
    fara masa
    1 400€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 14 Ian
    Cluj-Napoca
    (CLJ)
    Intoarcere: Lu, 20 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 5 nopti
    Superior
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 13 Martie 2020
    Singapore
    Vineri, 20 Martie 2020
    6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 421€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 13 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Vi, 20 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 14 Aprilie 2020
    Singapore
    Luni, 20 Aprilie 2020
    5 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 422€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 14 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 20 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 5 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 06 Aprilie 2020
    Singapore
    Luni, 13 Aprilie 2020
    6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 532€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 06 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 13 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 26 Martie 2020
    Singapore
    Joi, 02 Aprilie 2020
    6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 541€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 26 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Jo, 02 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 21 Februarie 2020
    Singapore
    Marti, 25 Februarie 2020
    3 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 593€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 21 Feb
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Ma, 25 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 3 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 16 Martie 2020
    Singapore
    Miercuri, 25 Martie 2020
    8 nopti
    Superior
    fara masa
    1 617€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 16 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 25 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 8 nopti
    Superior
    fara masa
    Cluj-Napoca
    Marti, 26 Mai 2020
    Singapore
    Miercuri, 03 Iunie 2020
    7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 639€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 26 Mai
    Cluj-Napoca
    (CLJ)
    Intoarcere: Mi, 03 Iun
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 13 Ianuarie 2020
    Singapore
    Marti, 21 Ianuarie 2020
    7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 672€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 13 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Ma, 21 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 30 Ianuarie 2020
    Singapore
    Vineri, 07 Februarie 2020
    7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 672€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 30 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Vi, 07 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 17 Ianuarie 2020
    Singapore
    Duminica, 19 Ianuarie 2020
    1 noapte
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 725€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 17 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Du, 19 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 1 noapte
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 20 Februarie 2020
    Singapore
    Joi, 27 Februarie 2020
    6 nopti
    Superior
    fara masa
    1 729€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 20 Feb
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Jo, 27 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Superior
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 19 Mai 2020
    Singapore
    Sambata, 23 Mai 2020
    3 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 733€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 19 Mai
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 23 Mai
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 3 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 06 Aprilie 2020
    Singapore
    Duminica, 12 Aprilie 2020
    5 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 757€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 06 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Du, 12 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 5 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Timisoara
    Luni, 20 Ianuarie 2020
    Singapore
    Marti, 28 Ianuarie 2020
    7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 759€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 20 Ian
    Timisoara
    (TSR)
    Intoarcere: Ma, 28 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Cluj-Napoca
    Luni, 27 Ianuarie 2020
    Singapore
    Luni, 03 Februarie 2020
    6 nopti
    Superior
    fara masa
    1 766€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 27 Ian
    Cluj-Napoca
    (CLJ)
    Intoarcere: Lu, 03 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Superior
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 27 Iulie 2020
    Singapore
    Luni, 03 August 2020
    6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 776€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 27 Iul
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 03 Aug
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 6 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 03 Martie 2020
    Singapore
    Miercuri, 11 Martie 2020
    7 nopti
    Superior
    fara masa
    1 780€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 03 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 11 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Superior
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 08 Noiembrie 2019
    Singapore
    Duminica, 17 Noiembrie 2019
    8 nopti
    Double Or Twin Superior (2 Adults)
    fara masa
    1 814€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 08 Noi
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Du, 17 Noi
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 8 nopti
    Double Or Twin Superior (2 Adults)
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 06 Martie 2020
    Singapore
    Luni, 16 Martie 2020
    9 nopti
    Superior
    fara masa
    1 862€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 06 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 16 Mar
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 9 nopti
    Superior
    fara masa
    Bucuresti
    Joi, 26 Martie 2020
    Singapore
    Miercuri, 08 Aprilie 2020
    12 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 894€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Jo, 26 Mar
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 08 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 12 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 01 Mai 2020
    Singapore
    Luni, 11 Mai 2020
    9 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 931€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 01 Mai
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 11 Mai
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 9 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 20 Ianuarie 2020
    Singapore
    Sambata, 01 Februarie 2020
    11 nopti
    Superior
    fara masa
    1 961€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 20 Ian
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 01 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 11 nopti
    Superior
    fara masa
    Bucuresti
    Luni, 03 August 2020
    Singapore
    Marti, 11 August 2020
    7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    1 981€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Lu, 03 Aug
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Ma, 11 Aug
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 03 Aprilie 2020
    Singapore
    Miercuri, 15 Aprilie 2020
    11 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    2 183€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 03 Apr
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Mi, 15 Apr
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 11 nopti
    Superior Double Or Twin Room
    fara masa
    Bucuresti
    Duminica, 22 Decembrie 2019
    Singapore
    Luni, 30 Decembrie 2019
    7 nopti
    Double Or Twin Superior
    fara masa
    2 291€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Du, 22 Dec
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Lu, 30 Dec
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 7 nopti
    Double Or Twin Superior
    fara masa
    Bucuresti
    Marti, 31 Decembrie 2019
    Singapore
    Sambata, 11 Ianuarie 2020
    10 nopti
    Double Or Twin Superior (2 Adults)
    fara masa
    2 494€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Ma, 31 Dec
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Sa, 11 Ian
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 10 nopti
    Double Or Twin Superior (2 Adults)
    fara masa
    Bucuresti
    Vineri, 27 Decembrie 2019
    Singapore
    Duminica, 02 Februarie 2020
    36 nopti
    Double Or Twin Superior
    fara masa
    4 466€
    Verifica aceasta oferta
    Plecare: Vi, 27 Dec
    Bucuresti
    (OTP)
    Intoarcere: Du, 02 Feb
    Singapore
    (SIN)
    Cazare 36 nopti
    Double Or Twin Superior
    fara masa
    Facilitati generaleSus
    • Centru afaceri
    • Servicii de spalatorie
    • Wi-Fi gratuit
    • Parcare gratuita (locuri limitate)
    • Parcare gratuita
    Facilitati camereSus
    • Aer conditionat
    • Uscator de par
    • Wi-Fi gratuit
    Descriere Sus

    Property Location
    With a stay at Fragrance Hotel - Sapphire in Singapore (Geylang), you'll be close to Singapore National Stadium and Chinatown Heritage Center. This hotel is within close proximity of Singapore Sports Hub and Golden Mile Complex.

    Rooms
    Make yourself at home in one of the 50 air-conditioned rooms featuring LCD televisions. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include phones, as well as coffee/tea makers and complimentary bottled water.

    Rec, Spa, Premium Amenities
    Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance.

    Business, Other Amenities
    Featured amenities include a business center, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite.


    Know Before You Go

    • Children 12 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.


    Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance.
    Featured amenities include a business center, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite.

    Property Location
    With a stay at Fragrance Hotel - Sapphire in Singapore (Geylang), you'll be close to Singapore National Stadium and Chinatown Heritage Center. This hotel is within close proximity of Singapore Sports Hub and Golden Mile Complex.

    Rooms
    Make yourself at home in one of the 50 air-conditioned rooms featuring LCD televisions. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include phones, as well as coffee/tea makers and complimentary bottled water.

    Rec, Spa, Premium Amenities
    Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance.

    Business, Other Amenities
    Featured amenities include a business center, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite.


    With a stay at Fragrance Hotel - Sapphire in Singapore (Geylang), you'll be close to Singapore National Stadium and Chinatown Heritage Center. This hotel is within close proximity of Singapore Sports Hub and Golden Mile Complex.
    Make yourself at home in one of the 50 air-conditioned rooms featuring LCD televisions. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include phones, as well as coffee/tea makers and complimentary bottled water.
    1 queen bed
    129-sq-foot (12-sq-meter) room with city views

    Entertainment - Free WiFi, LCD TV with cable channels
    Food & Drink - Coffee/tea maker and free bottled water
    Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer
    Practical - Phone and iron/ironing board (on request)
    Comfort - Air conditioning, climate control, and daily housekeeping
    Non-Smoking

    Vezi descriere
      Stadioane
    • Singapore National Stadium - 0.75 km
      Institutii civice
    • ICA Building - 1.7 km
    • Suntec Singapore - 2.82 km
    • National Library Board Singapore - 2.98 km
    • Singapore City Hall - 3.71 km
    • Istana - 3.72 km
    • Sands Expo and Convention Centre - 3.79 km
    • Singapore Parliament House - 3.94 km
    • Royal Thai Embassy - 5.32 km
      Golf
    • Marina Bay Golf Course - 2.15 km
      Muzee
    • Malay Heritage Centre (Istana Kampong Gelam) - 2.19 km
    • Singapore Art Museum - 3.4 km
    • ArtScience Museum - 3.47 km
    • National Museum of Singapore - 3.65 km
    • Peranakan Museum - 3.7 km
    • Asian Civilisations Museum - 3.93 km
    • Chinatown Heritage Center - 4.85 km
    • Buddha Tooth Relic Temple and Museum - 4.97 km
    • Singapore City Gallery - 5.09 km
      Monumente
    • Sultan Mosque - 2.35 km
    • Sri Veeramakaliamman Temple - 2.81 km
    • Kwan Im Thong Hood Cho - 2.97 km
    • Kwan Im Thong Hood Cho Temple - 2.99 km
    • Civilian War Memorial - 3.4 km
    • Saint Andrew's Cathedral - 3.52 km
    • Armenian Church of Saint Gregory - 3.73 km
    • Merlion - 3.9 km
    • Burmese Buddhist Temple - 3.92 km
    • Sir Stamford Raffles Statue - 3.92 km
    • Cavenagh Bridge - 3.95 km
    • UOB Plaza - 4.2 km
    • Wak Hai Cheng Bio Temple - 4.36 km
    • One George Street - 4.36 km
    • Thian Hock Keng Temple - 4.75 km
    • Masjid Jamae - 4.77 km
    • Sri Mariamman Temple - 4.83 km
      Cumparaturi
    • Geylang Serai New Market - 2.37 km
    • Haji Lane - 2.38 km
    • City Square Mall - 2.4 km
    • Mustafa Centre - 2.51 km
    • Suntec City - 2.75 km
    • Bugis Junction Shopping Center - 2.8 km
    • Bugis Street Shopping District - 2.82 km
    • Sim Lim Square - 2.85 km
    • Millenia Walk - 2.96 km
    • Parco Marina Bay - 2.98 km
    • Marina Square - 3.09 km
    • Bras Basah Complex - 3.11 km
    • Parkway Parade - 3.17 km
    • CityLink Mall - 3.29 km
    • Esplanade Mall - 3.35 km
    • CHIJMES - 3.37 km
    • Raffles City - 3.44 km
    • The Cathay - 3.59 km
    • Peninsula Plaza - 3.72 km
    • United Square Mall - 3.75 km
    • Funan Digitalife Mall - 3.77 km
    • Plaza Singapura - 3.88 km
    • Park Mall - 3.89 km
    • HDB Hub - 3.91 km
    • Velocity at Novena Square - 3.91 km
    • Liang Court - 4.23 km
    • Clarke Quay Mall - 4.29 km
    • Robertson Walk - 4.59 km
    • People's Park Centre - 4.74 km
    • Takashimaya Shopping Centre - 4.74 km
    • Club Street - 4.76 km
    • Paragon Shopping Centre - 4.83 km
    • Ngee Ann City - 4.85 km
    • Ann Siang Road - 4.91 km
    • Lucky Plaza - 4.94 km
    • Wisma Atria - 4.98 km
    • Far Est Plaza - 4.99 km
    • DFS Galleria Singapore - 5.05 km
    • Shaw Centre - 5.08 km
    • ION Orchard - 5.14 km
    • Great World City Mall - 5.38 km
    • Orchard Tower - 5.44 km
    • Tanglin Shopping Centre - 5.68 km
      Distractie
    • Singapore Flyer - 2.86 km
    • Urban Fairways - 5.07 km
      Scoli
    • Singapore Management University - 3.43 km
      Parcuri
    • Esplanade Park - 3.5 km
    • Gardens by the Bay - 3.87 km
    • Fort Canning Park - 3.96 km
    • MacRitchie Reservoir Park - 5.84 km
    • Singapore Botanic Gardens - 6.96 km
    • National Orchid Garden - 6.99 km
      Teatre
    • Esplanade Theatres - 3.52 km
    • Victoria Theatre and Concert Hall - 3.92 km
      Institutii medicale
    • Tan Tock Seng Hospital - 3.68 km
    • Novena Medical Centre - 3.82 km
    • Mount Elizabeth Medical Center - 4.67 km
    • Singapore General Hospital - 5.84 km
      Cazinou
    • Marina Bay Sands Casino - 3.77 km
      Repere istorice
    • Battle Box - 3.87 km
    • Empress Place Building - 3.93 km
    • Bukit Brown Cemetery - 6.91 km
      Porturi
    • Boat Quay - 4.04 km
      Piete
    • Raffles Place - 4.23 km